Toyota Yaris
2011 - ...
Toyota Yaris 2011 1.5 Hybrid
Alles wat je moet weten over de Toyota Yaris 2011 1.5 Hybrid
Beknopte specificaties Toyota Yaris 2011 1.5 Hybrid
| Carrosserietype | 5-drs. hatchback |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | CVT |
| Verbr. gecomb. | 3,7 l/100km |
| Massa leeg | 1.065 kg |
| L x B x H | 3.945 x 1.695 x 1.510 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 347 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Systeemvermogen | 74 kW (100 pk) |
| Systeemkoppel | 111 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 11,8 s |
| Topsnelheid | 165 km/u |
Specificaties Toyota Yaris 2011 1.5 Hybrid
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. hatchback |
| Transmissie | CVT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | januari 2012 |
| Laatste facelift | april 2017 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 21.295 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Motortype | benzine-elektrisch, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.496 cm³ |
| Bij | 4.800 tpm |
| Bij | 3.800 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| Vermogensrange | 53 tot 82 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.065 kg |
| L x B x H | 3.945 x 1.695 x 1.510 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 347 l |
| Bandenmaat | 175/65 R15 |
| Wielbasis | 2.510 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 36 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 3,7 l/100km |
| CO₂-emissie | 84 g/km |
| Energielabel | A |
Prestaties
| Systeemvermogen | 74 kW (100 pk) |
| Systeemkoppel | 111 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 11,8 s |
| Topsnelheid | 165 km/u |