Jaguar Xf
2015 - ...
Jaguar Xf 2015 P300
Alles wat je moet weten over de Jaguar Xf 2015 P300
Beknopte specificaties Jaguar Xf 2015 P300
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 8,6 l/100km |
| Massa leeg | 1.819 kg |
| L x B x H | 4.962 x 1.982 x 1.456 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 344 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 221 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 6,1 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Jaguar Xf 2015 P300
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | maart 2015 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds april 2022 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 84.593 |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 221 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.997 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Vermogensrange | 150 tot 221 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.819 kg |
| L x B x H | 4.962 x 1.982 x 1.456 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 344 l |
| Bandenmaat | 245/45 R18 |
| Wielbasis | 2.960 mm |
| Max. aanh. gew. | 2.000 kg |
| Tankinhoud | 74 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 8,6 l/100km |
| CO₂-emissie | 193 g/km |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 6,1 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |