Mercedes benz Sl klasse
2012 - 2018
Mercedes benz Sl klasse 2012 AMG SL 63
Alles wat je moet weten over de Mercedes benz Sl klasse 2012 AMG SL 63
Beknopte specificaties Mercedes benz Sl klasse 2012 AMG SL 63
| Carrosserietype | 2-drs. cabriolet |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | 9,8 l/100km |
| Massa leeg | 1.745 kg |
| L x B x H | 4.631 x 1.877 x 1.315 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 504 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Max. vermogen | 430 kW (585 pk) |
| Max. koppel | 900 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 4,1 s |
| Topsnelheid | 300 km/u |
Specificaties Mercedes benz Sl klasse 2012 AMG SL 63
Algemeen
| Carrosserietype | 2-drs. cabriolet |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | niet getest |
| Marktintroductie | maart 2012 |
| Niet meer leverbaar | januari 2018 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 214.098 |
| Bijzonderheden | De AMG SL 65 is ruim een ton duurder dan de AMG SL 63, maar nauwelijks sneller. |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 430 kW (585 pk) |
| Max. koppel | 900 Nm |
| Motortype | benzine, V8 |
| Cilinderinhoud | 5.461 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 2.250 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Vermogensrange | 270 tot 463 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.745 kg |
| L x B x H | 4.631 x 1.877 x 1.315 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 504 l |
| Bandenmaat | 255/35 R19 / 285/30 R19 |
| Wielbasis | 2.585 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 75 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 9,8 l/100km |
| CO₂-emissie | 229 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 4,1 s |
| Topsnelheid | 300 km/u |