Jaguar Jaguar xj
2009 - ...
Jaguar Jaguar xj 2009 XJR575
Alles wat je moet weten over de Jaguar Jaguar xj 2009 XJR575
Beknopte specificaties Jaguar Jaguar xj 2009 XJR575
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 11,1 l/100km |
| Massa leeg | 1.875 kg |
| L x B x H | 5.130 x 1.899 x 1.460 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 478 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Max. vermogen | 423 kW (575 pk) |
| Max. koppel | 700 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 4,4 s |
| Topsnelheid | 300 km/u |
Specificaties Jaguar Jaguar xj 2009 XJR575
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | niet getest |
| Marktintroductie | juli 2009 |
| Laatste facelift | juni 2015 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 204.390 |
| Bijzonderheden | De XJ is ook als Long Wheelbase verkrijgbaar. Dat levert achterin meer beenruimte op. De carrosserie is nagenoeg geheel van aluminium gemaakt. |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 423 kW (575 pk) |
| Max. koppel | 700 Nm |
| Motortype | benzine, V8 |
| Cilinderinhoud | 5.000 cm³ |
| Bij | 6.250 tpm |
| Bij | 3.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Vermogensrange | 221 tot 423 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.875 kg |
| L x B x H | 5.130 x 1.899 x 1.460 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 478 l |
| Bandenmaat | 235/50 R18 |
| Wielbasis | 3.032 mm |
| Tankinhoud | 80 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 11,1 l/100km |
| CO₂-emissie | 264 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 4,4 s |
| Topsnelheid | 300 km/u |