Ds Ds 4
2021 - ...
Ds Ds 4 2021 PureTech 180
Alles wat je moet weten over de Ds Ds 4 2021 PureTech 180
Beknopte specificaties Ds Ds 4 2021 PureTech 180
| Carrosserietype | 5-drs. liftback |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 6,5 l/100km |
| Massa leeg | 1.395 kg |
| L x B x H | 4.400 x 1.866 x 1.470 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 430 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 133 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,0 s |
| Topsnelheid | 230 km/u |
Specificaties Ds Ds 4 2021 PureTech 180
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. liftback |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | juni 2021 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 42.850 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 133 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.598 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.650 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Vermogensrange | 96 tot 165 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.395 kg |
| L x B x H | 4.400 x 1.866 x 1.470 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 430 l |
| Bandenmaat | 205/55 R19 |
| Wielbasis | 2.675 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.600 kg |
| Tankinhoud | 52 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,5 l/100km |
| CO₂-emissie | 146 g/km |
| Energielabel | C |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,0 s |
| Topsnelheid | 230 km/u |