Bmw 1 serie
2011 - ...
Bmw 1 serie 2011 120dA xDrive
Alles wat je moet weten over de Bmw 1 serie 2011 120dA xDrive
Beknopte specificaties Bmw 1 serie 2011 120dA xDrive
| Carrosserietype | 3-/5-drs. hatchback |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 6MT (optie 8AT) |
| Verbr. gecomb. | 5,1 l/100km |
| Massa leeg | 1.505 kg |
| L x B x H | 4.329 x 1.765 x 1.440 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 360 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 140 kW (190 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 6,9 s |
| Topsnelheid | 222 km/u |
Specificaties Bmw 1 serie 2011 120dA xDrive
Algemeen
| Carrosserietype | 3-/5-drs. hatchback |
| Transmissie | 6MT (optie 8AT) |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | juli 2012 |
| Laatste facelift | juli 2015 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 48.635 |
| Bijzonderheden | De 120d is er ook met alleen achterwielaandrijving. |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 140 kW (190 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.995 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Vermogensrange | 80 tot 250 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.505 kg |
| L x B x H | 4.329 x 1.765 x 1.440 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 360 l |
| Bandenmaat | 205/55 R16 |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 52 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,1 l/100km |
| CO₂-emissie | 120 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 6,9 s |
| Topsnelheid | 222 km/u |