Bmw 3 serie
2012 - ...
Bmw 3 serie 2012 318i
Alles wat je moet weten over de Bmw 3 serie 2012 318i
Beknopte specificaties Bmw 3 serie 2012 318i
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 5,1 l/100km |
| Massa leeg | 1.475 kg |
| L x B x H | 4.633 x 1.811 x 1.416 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 480 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,9 s |
| Topsnelheid | 210 km/u |
Specificaties Bmw 3 serie 2012 318i
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | maart 2012 |
| Laatste facelift | juli 2015 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 42.547 |
| Bijzonderheden | Later in 2019 verschijnt de nieuwe 3 Serie en daarna ook de nieuwe Touring. |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.499 cm³ |
| Bij | 4.400 tpm |
| Bij | 1.250 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Vermogensrange | 100 tot 317 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.475 kg |
| L x B x H | 4.633 x 1.811 x 1.416 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 480 l |
| Bandenmaat | 205/60 R16 |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.300 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,1 l/100km |
| CO₂-emissie | 119 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,9 s |
| Topsnelheid | 210 km/u |