Hyundai Kona
2023 - ...
Hyundai Kona 2023 1.0 T-GDI 48V
Alles wat je moet weten over de Hyundai Kona 2023 1.0 T-GDI 48V
Beknopte specificaties Hyundai Kona 2023 1.0 T-GDI 48V
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT |
| Verbr. gecomb. | 5,4 l/100km |
| Massa leeg | 1.320 kg |
| L x B x H | 4.350 x 1.825 x 1.570 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 407 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 12,0 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Specificaties Hyundai Kona 2023 1.0 T-GDI 48V
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 6MT |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | april 2023 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 5 jaar |
| Vanafprijs | € 29.995 |
| Bijzonderheden | Deze motorvariant is voorzien van mild hybrid-technologie. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 998 cm³ |
| Bij | 6.000 tpm |
| Bij | 2.000 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Vermogensrange | 88 tot 160 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.320 kg |
| L x B x H | 4.350 x 1.825 x 1.570 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 407 l |
| Bandenmaat | 205/65 R16 |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.200 kg |
| Tankinhoud | 47 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,4 l/100km |
| CO₂-emissie | 123 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 12,0 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |