
‘Lamborghini-carbon’ voor nieuwe BMW 1 Serie
BMW M Performance Parts voor nieuwe BMW 1 Serie

De speciale structuur van de koolstofvezel componenten van een Lamborghini Huracán Performante is tegenwoordig ook te vinden in het C-segment. De koolstofvezel BMW M Performance Parts die BMW voor de nieuwe BMW 1 Serie heeft ontwikkeld lijken qua koolstofvezelsamenstelling erg veel op die van Lamborghini.
Forged Composites
Lamborghini past op de Hurácan Performante zogeheten Forged Composites toe, een speciale soort koolstovezel waarbij de vezelstructuren als een soort camouflagestructuur zichtbaar blijven. BMW past voor diverse onderdelen uit de M Performance Parts-collectie van de nieuwe 1 Serie een soortgelijke koolstofvezelstructuur toe.
BMW M Performance Parts
De nieuwe BMW 1 Serie is direct vanaf de verkoopstart in de tweede helft van 2019 te bestellen met sportieve BMW M Performance Parts. Er staan diverse onderdelen op het menu, zoals een frontsplitter, een achterspoiler, een hoogglans zwarte nierengrille en zwarte inzetzukken op de portieren.
12-uursmarkering
BMW levert ook een diffuser achter, andere zijspiegelkappen, M Performance remmerij met rode remklauwen en diverse M Performance-wielen. Ook leverbaar: LED-deurprojectoren die het M-logo in kleur op de grond projecteren en een sportstuurwiel met rode 12-uursmarkering.

















