Kevin Rice stapt op als designbaas bij Mazda
Een reden wordt niet genoemd.
https://autorai.nl
AutoRAI.nl
Kevin Rice, de huidige Design Director Europe van Mazda, verlaat het Japanse autobedrijf. Een reden wordt niet genoemd. Rice was vijf jaar werkzaam bij Mazda. Mazda maakt binnenkort bekend wie Kevin opvolgt.
Kodo
Rice begon in 2014 bij Mazda als designbaas. Hij volgde toen Peter Birtwhistle op. Mazda heeft onder leiding van Rice verschillende successen geboekt. Mede onder supervisie van Rice heeft Mazda zijn huidige designtaal, Kodo genaamd, ontwikkeld.
Diverse modellen
Rice was bij Mazda onder meer verantwoordelijk voor het design van de huidige Mazda MX-5 en CX-5. Ook heeft Rice een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van de nieuwe Mazda 3 die op de Los Angeles Auto Show in november debuteert en in de loop van 2019 op de markt komt.