Kies maar: Volkswagen Cross Up of Opel Karl Rocks
Kleine kerels
Volkswagen presenteert met de nieuwe Cross Up een antwoord op de onlangs gepresenteerde Opel Karl Rocks. Beide modellen hebben een stoerder uiterlijk, maar zijn niet bedoeld voor off-road rijden. Het gaat bij de modellen puur om de looks.
Volkswagen Cross Up
De nieuwe Volkswagen Cross Up heeft een 15 millimeter grotere bodemvrijheid, stoere opzetstukken op de bumpers en lichtmetalen 16-inch Kalamata-wielen. Maar de uitvoering heeft meer te bieden. Denk bijvoorbeeld zilverkleurige dakrails, zijspiegelkappen in een contrasterende kleur, mistlampen verwerkt in de voorbumper en een avontuurlijker interieur. De uitvoering wordt leverbaar met een 1.0 MPI-driecilinder met 55 kW (75 pk) of een 1.0 TSI met 66 kW (90 pk). De Volkswagen Cross Up komt begin 2017 naar Nederland.
[parallex-1]
Opel Karl Rocks
Het motorenaanbod van de Opel Karl Rocks is beperkter dan dat van de Volkswagen. Wat zeggen we? Opel levert het model net als de reguliere Karl met slechts één motor: een 1.0 driecilinder benzinemotor met 55 kW (75 pk). De kenmerken van de Opel Karl Rocks zijn haast identiek aan de Volkswagen Cross Up.
[gallerij-1]
Ook bij de Opel bespeuren we mistlampen en stoerdere bumpers. Ten opzichte van de standaard Karl staat de Rocks-versie 1,8 centimeter hoger op zijn wielen. Ook heeft het model dakrails, tweekleurige lichtmetalen 15-inch wielen en Favo-bekleding.
Prijzen van de zowel de Opel Karl Rocks als de Volkswagen Cross Up worden later bekendgemaakt.