Audi A6 limousine
2018 - ...
Audi A6 limousine 2018 35 TDI
Alles wat je moet weten over de Audi A6 limousine 2018 35 TDI
Beknopte specificaties Audi A6 limousine 2018 35 TDI
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | 4,0 l/100km |
| Massa leeg | 1.620 kg |
| L x B x H | 4.939 x 1.886 x 1.457 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 530 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 9,3 s |
| Topsnelheid | 224 km/u |
Specificaties Audi A6 limousine 2018 35 TDI
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | april 2018 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds april 2022 |
| Garantie | 4 jaar |
| Vanafprijs | € 58.650 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.968 cm³ |
| Bij | 3.250 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| Vermogensrange | 120 tot 270 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.620 kg |
| L x B x H | 4.939 x 1.886 x 1.457 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 530 l |
| Bandenmaat | 255/55 R18 |
| Wielbasis | 2.924 mm |
| Max. aanh. gew. | 2.000 kg |
| Tankinhoud | 73 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,0 l/100km |
| CO₂-emissie | 104 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 9,3 s |
| Topsnelheid | 224 km/u |