Audi A6 limousine
2018 - ...
Audi A6 limousine 2018 50 TDI quattro
Alles wat je moet weten over de Audi A6 limousine 2018 50 TDI quattro
Beknopte specificaties Audi A6 limousine 2018 50 TDI quattro
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 5,5 l/100km |
| Massa leeg | 1.900 kg |
| L x B x H | 4.939 x 1.886 x 1.457 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 530 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 620 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 5,5 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Audi A6 limousine 2018 50 TDI quattro
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | april 2018 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds juli 2019 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 77.450 |
| Bijzonderheden | Deze dieselversie heeft een AdBlue-tank van 24 liter aan boord. |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 620 Nm |
| Motortype | diesel, V6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cm³ |
| Bij | 3.500 tpm |
| Bij | 2.250 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Vermogensrange | 210 tot 270 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.900 kg |
| L x B x H | 4.939 x 1.886 x 1.457 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 530 l |
| Bandenmaat | 234/45 R18 |
| Wielbasis | 2.924 mm |
| Max. aanh. gew. | 2.000 kg |
| Tankinhoud | 73 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,5 l/100km |
| CO₂-emissie | 142 g/km |
| Energielabel | E |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 5,5 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |