Subaru Xv
2017 - ...
Subaru Xv 2017 2.0i
Alles wat je moet weten over de Subaru Xv 2017 2.0i
Beknopte specificaties Subaru Xv 2017 2.0i
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | CVT |
| Verbr. gecomb. | 6,9 l/100km |
| Massa leeg | 1.414 kg |
| L x B x H | 4.465 x 1.800 x 1.615 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 1.290 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 115 kW (156 pk) |
| Max. koppel | 196 Nm Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 10,4 s |
| Topsnelheid | 194 km/u |
Specificaties Subaru Xv 2017 2.0i
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | CVT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | december 2017 |
| Laatste facelift | n.v.t |
| Garantie | 5 jaar |
| Vanafprijs | € 39.695 |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 115 kW (156 pk) |
| Max. koppel | 196 Nm Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder boxer |
| Cilinderinhoud | 1.998 cm³ |
| Bij | 6.000 tpm |
| Bij | 4.000 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Vermogensrange | 84 tot 115 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.414 kg |
| L x B x H | 4.465 x 1.800 x 1.615 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 1.290 l |
| Bandenmaat | 225/55 R18 |
| Wielbasis | 2.665 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.400 kg |
| Tankinhoud | 63 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,9 l/100km |
| CO₂-emissie | 155 g/km |
| Energielabel | F |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 10,4 s |
| Topsnelheid | 194 km/u |