Renault Austral
2022 - ...
Renault Austral 2022 Mild Hybrid 160
Alles wat je moet weten over de Renault Austral 2022 Mild Hybrid 160
Beknopte specificaties Renault Austral 2022 Mild Hybrid 160
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | 6,3 l/100km |
| Massa leeg | 1.433 kg |
| L x B x H | 4.533 x 1.830 x 1.645 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 487 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 9,7 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
Specificaties Renault Austral 2022 Mild Hybrid 160
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | september 2022 |
| Laatste facelift | april 2025 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 44.590 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.333 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.800 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Vermogensrange | 116 tot 147 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.433 kg |
| L x B x H | 4.533 x 1.830 x 1.645 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 487 l |
| Bandenmaat | 205/55 R19 |
| Wielbasis | 2.667 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.800 kg |
| Tankinhoud | 55 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,3 l/100km |
| CO₂-emissie | 141 g/km |
| Energielabel | D |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 9,7 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |