Mercedes benz S klasse
2020 - ...
Mercedes benz S klasse 2020 S 580 e 4Matic
Alles wat je moet weten over de Mercedes benz S klasse 2020 S 580 e 4Matic
Beknopte specificaties Mercedes benz S klasse 2020 S 580 e 4Matic
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Aandrijving | 4WD |
| Elek. actieradius | 102 km |
| Capaciteit | 21,9 kWh |
| Massa leeg | 2.495 kg |
| L x B x H | 5.195 x 1.921 x 1.503 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 345 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Systeemvermogen | 430 kW (585 pk) |
| Systeemkoppel | 750 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 4,4 s |
| Capaciteit | kWh |
Specificaties Mercedes benz S klasse 2020 S 580 e 4Matic
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Euro NCAP | niet getest |
| Transmissie | 9AT |
| Marktintroductie | september 2020 |
| Laatste facelift | januari 2026 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 151.506 |
| Bijzonderheden | Ook leverbaar als Lang, met een 11 cm langere wielbasis voor nog meer ruimte achterin. |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Capaciteit | 21,9 kWh |
| Capaciteit | kWh |
| Motortype | benzine-elektrisch, 6-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 2.999 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 2.200 tpm |
| Accu | lithium-ion |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| Vermogensrange | 230 tot 395 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 2.495 kg |
| L x B x H | 5.195 x 1.921 x 1.503 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 345 l |
| Bandenmaat | 225/45 R19 |
| Wielbasis | 3.106 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 67 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 2,8 l/100km |
| CO₂-emissie | 63 g/km |
| Energielabel | A |
Prestaties
| Elek. actieradius | 102 km |
| Systeemvermogen | 430 kW (585 pk) |
| Systeemkoppel | 750 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 4,4 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |