Mercedes benz A klasse
2012 - ...
Mercedes benz A klasse 2012 A 200
Alles wat je moet weten over de Mercedes benz A klasse 2012 A 200
Beknopte specificaties Mercedes benz A klasse 2012 A 200
| Carrosserietype | 5-drs. hatchback |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT (optie 7AT) |
| Verbr. gecomb. | 5,5 l/100km |
| Massa leeg | 1.270 kg |
| L x B x H | 4.299 x 1.780 x 1.433 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 341 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 115 kW (156 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,1 s |
| Topsnelheid | 224 km/u |
Specificaties Mercedes benz A klasse 2012 A 200
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. hatchback |
| Transmissie | 6MT (optie 7AT) |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | juli 2012 |
| Laatste facelift | september 2015 |
| Garantie | 2 jaar |
| Bijzonderheden | In het motorenaanbod kun je ook motoren van samenwerkingspartner Renault ontwaren. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 115 kW (156 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.595 cm³ |
| Bij | 5.300 tpm |
| Bij | 1.250 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Vermogensrange | 75 tot 280 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.270 kg |
| L x B x H | 4.299 x 1.780 x 1.433 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 341 l |
| Bandenmaat | 205/55 R16 |
| Wielbasis | 2.699 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.400 kg |
| Tankinhoud | 50 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,5 l/100km |
| CO₂-emissie | 128 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,1 s |
| Topsnelheid | 224 km/u |