Kg mobility Torres
2024 - ...
Kg mobility Torres 2024 Hybrid
Alles wat je moet weten over de Kg mobility Torres 2024 Hybrid
Beknopte specificaties Kg mobility Torres 2024 Hybrid
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6AT |
| Verbr. gecomb. | 5,9 l/100km |
| Massa leeg | 1.670 kg |
| L x B x H | 4.705 x 1.890 x 1.710 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 703 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Systeemvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Systeemkoppel | 300 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Specificaties Kg mobility Torres 2024 Hybrid
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 6AT |
| Euro NCAP | niet getest |
| Marktintroductie | mei 2024 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 7 jaar |
| Vanafprijs | € 39.990 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Motortype | benzine-elektrisch, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.498 cm³ |
| Remmen v/a | schijven/trommels |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Vermogensrange | 150 tot 152 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.670 kg |
| L x B x H | 4.705 x 1.890 x 1.710 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 703 l |
| Bandenmaat | 235/60 R18 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.300 kg |
| Tankinhoud | 50 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,9 l/100km |
| CO₂-emissie | 133 g/km |
| Energielabel | C |
Prestaties
| Systeemvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Systeemkoppel | 300 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 180 km/u |