achtergrondafbeelding

Autozoeker

Peugeot 508 sw

2018 - ...

Peugeot 508 sw 2018 BlueHDi 130

Alles wat je moet weten over de Peugeot 508 sw 2018 BlueHDi 130



Beknopte specificaties Peugeot 508 sw 2018 BlueHDi 130

Carrosserietype 5-drs. stationwagen
Aandrijving voorwielen
Transmissie 8AT
Verbr. gecomb. 4,7 l/100km
Massa leeg 1.405 kg
L x B x H 4.778 x 1.859 x 1.420 mm
Inh. bag. ruimte. 530 l
Euro NCAP 5 sterren
Max. vermogen 96 kW (130 pk)
Max. koppel 300 Nm
Acc. 0-100 km/u 10,1 s
Topsnelheid 208 km/u
01-08-2023 AutoRAI.nl AutoRAI.nl Peugeot 508 sw 2018 BlueHDi 130

Peugeot 508 sw 2018 BlueHDi 130: de volledige omschrijving




Specificaties Peugeot 508 sw 2018 BlueHDi 130

Algemeen

Transmissie 8AT
Carrosserietype 5-drs. stationwagen
Euro NCAP 5 sterren
Marktintroductie januari 2019
Laatste facelift n.v.t.
Niet meer leverbaar sinds oktober 2022
Garantie 2 jaar
Vanafprijs € 42.750
Bijzonderheden Bij de nieuwe 508 SW speelt design een grotere rol dan ooit. De kofferbak is iets kleiner geworden.

Techniek

Motortype diesel, 4-cilinder lijn
Cilinderinhoud 1.499 cm³
Max. vermogen 96 kW (130 pk)
Bij 3.750 tpm
Max. koppel 300 Nm
Bij 1.750 tpm
Aandrijving voorwielen
Remmen v/a gev. schijven/schijven
Draaicirkel 10,8 m
Vermogensrange 96 tot 265 kW

Afmetingen en gewichten

Bandenmaat 215/60 R16
L x B x H 4.778 x 1.859 x 1.420 mm
Wielbasis 2.793 mm
Massa leeg 1.405 kg
Max. aanh. gew. 1.500 kg
Inh. bag. ruimte. 530 l
Tankinhoud 55 l

Verbruik

Verbr. gecomb. 4,7 l/100km
CO₂-emissie 123 g/km
Energielabel B

Prestaties

Acc. 0-100 km/u 10,1 s
Topsnelheid 208 km/u
Banner