Mini Countryman
2017 - ...
Mini Countryman 2017 Cooper D
Alles wat je moet weten over de Mini Countryman 2017 Cooper D
Beknopte specificaties Mini Countryman 2017 Cooper D
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT (optie 8AT) |
| Verbr. gecomb. | 4,2 l/100km |
| Massa leeg | 1.485 kg |
| L x B x H | 4.297 x 1.822 x 1.557 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 450 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 9,1 s |
| Topsnelheid | 213 km/u |
Specificaties Mini Countryman 2017 Cooper D
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 6MT (optie 8AT) |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | januari 2017 |
| Laatste facelift | juli 2020 |
| Niet meer leverbaar | sinds juli 2022 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 40.390 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.995 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Vermogensrange | 100 tot 162 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.485 kg |
| L x B x H | 4.297 x 1.822 x 1.557 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 450 l |
| Bandenmaat | 205/65 R16 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 51 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,2 l/100km |
| CO₂-emissie | 128 g/km |
| Energielabel | C |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 9,1 s |
| Topsnelheid | 213 km/u |