achtergrondafbeelding

Autozoeker

Mercedes benz G klasse

2018 - ...

Mercedes benz G klasse 2018 AMG G 63

Alles wat je moet weten over de Mercedes benz G klasse 2018 AMG G 63



Beknopte specificaties Mercedes benz G klasse 2018 AMG G 63

Carrosserietype 5-drs. SUV
Aandrijving 4WD
Transmissie 9AT
Verbr. gecomb. 14,8 l/100km
Massa leeg 2.540 kg
L x B x H 4.699 x 1.984 x 1.976 mm
Inh. bag. ruimte. 640 l
Euro NCAP 5 sterren
Max. vermogen 430 kW (585 pk)
Max. koppel 850 Nm
Acc. 0-100 km/u 4,4 s
Topsnelheid 220 km/u
01-08-2024 AutoRAI.nl AutoRAI.nl Mercedes benz G klasse 2018 AMG G 63

Mercedes benz G klasse 2018 AMG G 63: de volledige omschrijving




Specificaties Mercedes benz G klasse 2018 AMG G 63

Algemeen

Transmissie 9AT
Carrosserietype 5-drs. SUV
Euro NCAP 5 sterren
Marktintroductie mei 2018
Laatste facelift n.v.t.
Garantie 2 jaar
Vanafprijs € 304.709

Techniek

Motortype benzine, V8
Cilinderinhoud 3.982 cm³
Max. vermogen 430 kW (585 pk)
Bij 6.000 tpm
Max. koppel 850 Nm
Bij 2.500 tpm
Aandrijving 4WD
Remmen v/a gev. schijven
Draaicirkel 13,6 m
Vermogensrange 270 tot 432 kW

Afmetingen en gewichten

Bandenmaat 275/50 R20
L x B x H 4.699 x 1.984 x 1.976 mm
Wielbasis 2.890 mm
Massa leeg 2.540 kg
Max. aanh. gew. 3.500 kg
Inh. bag. ruimte. 640 l
Tankinhoud 100 l

Verbruik

Verbr. gecomb. 14,8 l/100km
CO₂-emissie 336 g/km
Energielabel G

Prestaties

Acc. 0-100 km/u 4,4 s
Topsnelheid 220 km/u
Banner