Mercedes benz Cla klasse
2025 - ...
Mercedes benz Cla klasse 2025 200
Alles wat je moet weten over de Mercedes benz Cla klasse 2025 200
Beknopte specificaties Mercedes benz Cla klasse 2025 200
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Aandrijving | achterwielen (optie: 4WD) |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 5,0 l/100km |
| Massa leeg | 1.586 kg |
| L x B x H | 4.731 x 1.855 x 1.469 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 405 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,0 s |
| Topsnelheid | 232 km/u |
Specificaties Mercedes benz Cla klasse 2025 200
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | april 2025 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 49.557 |
| Bijzonderheden | Deze motor is voorzien van mild hybrid-technologie. De versie met vierwielaandrijving heeft een trekgewicht van 2.000 kg. |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen (optie: 4WD) |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.499 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Vermogensrange | 115 tot 260 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.586 kg |
| L x B x H | 4.731 x 1.855 x 1.469 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 405 l |
| Bandenmaat | 225/55 R17 |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.800 kg |
| Tankinhoud | 43 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,0 l/100km |
| CO₂-emissie | 114 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,0 s |
| Topsnelheid | 232 km/u |