Mercedes benz Cla klasse shooting brake
2015 - ...
Mercedes benz Cla klasse shooting brake 2015 CLA 220d
Alles wat je moet weten over de Mercedes benz Cla klasse shooting brake 2015 CLA 220d
Beknopte specificaties Mercedes benz Cla klasse shooting brake 2015 CLA 220d
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | 4,0 l/100km |
| Massa leeg | 1.455 kg |
| L x B x H | 4.640 x 1.777 x 1.435 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 495 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 7,8 s |
| Topsnelheid | 228 km/u |
Specificaties Mercedes benz Cla klasse shooting brake 2015 CLA 220d
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | januari 2015 |
| Laatste facelift | april 2016 |
| Garantie | 2 jaar |
| Bijzonderheden | De dikste diesel is tegenwoordig alleen nog met automaat verkrijgbaar. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 2.143 cm³ |
| Bij | 3.400 tpm |
| Bij | 1.400 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Vermogensrange | 90 tot 280 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.455 kg |
| L x B x H | 4.640 x 1.777 x 1.435 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 495 l |
| Bandenmaat | 295/45 R17 |
| Wielbasis | 2.699 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 50 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,0 l/100km |
| CO₂-emissie | 105 g/km |
| Energielabel | D |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 7,8 s |
| Topsnelheid | 228 km/u |