Jeep Compass
2017 - ...
Jeep Compass 2017 1.4 MultiAir
Alles wat je moet weten over de Jeep Compass 2017 1.4 MultiAir
Beknopte specificaties Jeep Compass 2017 1.4 MultiAir
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT |
| Verbr. gecomb. | 6,2 l/100km |
| Massa leeg | 1.505 kg |
| L x B x H | 4.394 x 1.819 x 1.629 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 458 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 9,9 s |
| Topsnelheid | 192 km/u |
Specificaties Jeep Compass 2017 1.4 MultiAir
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 6MT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | mei 2017 |
| Laatste facelift | april 2020 |
| Niet meer leverbaar | sinds april 2020 |
| Garantie | 5 jaar |
| Vanafprijs | € 31.740 |
| Bijzonderheden | De 'Amerikaanse' Jeep Compass is ontwikkeld in samenwerking met Fiat. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.368 cm³ |
| Bij | 5.000 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Vermogensrange | 103 tot 125 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.505 kg |
| L x B x H | 4.394 x 1.819 x 1.629 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 458 l |
| Bandenmaat | 215/65 R16 |
| Wielbasis | 2.636 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,2 l/100km |
| CO₂-emissie | 143 g/km |
| Energielabel | E |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 9,9 s |
| Topsnelheid | 192 km/u |