Jeep Compass
2017 - ...
Jeep Compass 2017 2.0 MultiJet 4x4
Alles wat je moet weten over de Jeep Compass 2017 2.0 MultiJet 4x4
Beknopte specificaties Jeep Compass 2017 2.0 MultiJet 4x4
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 9AT |
| Verbr. gecomb. | 5,7 l/100km |
| Massa leeg | 1.515 kg |
| L x B x H | 4.394 x 1.819 x 1.629 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 458 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 10,5 s |
| Topsnelheid | 190 km/u |
Specificaties Jeep Compass 2017 2.0 MultiJet 4x4
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 9AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | mei 2017 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds oktober 2018 |
| Garantie | 5 jaar |
| Vanafprijs | € 49.240 |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.956 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Vermogensrange | 103 tot 125 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.515 kg |
| L x B x H | 4.394 x 1.819 x 1.629 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 458 l |
| Bandenmaat | 225/55 R18 |
| Wielbasis | 2.636 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,7 l/100km |
| CO₂-emissie | 148 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 10,5 s |
| Topsnelheid | 190 km/u |