Ford Mustang
2015 - ...
Ford Mustang 2015 Mach-1
Alles wat je moet weten over de Ford Mustang 2015 Mach-1
Beknopte specificaties Ford Mustang 2015 Mach-1
| Carrosserietype | 2-drs. coupé |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 6MT (optie 10AT) |
| Verbr. gecomb. | 11,9 l/100km |
| Massa leeg | 1.751 kg |
| L x B x H | 4.784 x 1.916 x 1.381 mm mm |
| Inh. bag. ruimte. | 408 l |
| Euro NCAP | 3 sterren |
| Max. vermogen | 338 kW (460 pk) |
| Max. koppel | 529 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Ford Mustang 2015 Mach-1
Algemeen
| Carrosserietype | 2-drs. coupé |
| Transmissie | 6MT (optie 10AT) |
| Euro NCAP | 3 sterren |
| Marktintroductie | maart 2015 |
| Laatste facelift | januari 2018 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 113.615 |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 338 kW (460 pk) |
| Max. koppel | 529 Nm |
| Motortype | benzine, V8 |
| Cilinderinhoud | 4.949 cm³ |
| Bij | 7.250 tpm |
| Bij | 4.900 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| Vermogensrange | 330 tot 338 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.751 kg |
| L x B x H | 4.784 x 1.916 x 1.381 mm mm |
| Inh. bag. ruimte. | 408 l |
| Bandenmaat | 275/40 R19 |
| Wielbasis | 2.720 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 61 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 11,9 l/100km |
| CO₂-emissie | 270 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 250 km/u |