Volkswagen Taigo
2021 - ...
Volkswagen Taigo 2021 1.5 TSI 150 pk
Alles wat je moet weten over de Volkswagen Taigo 2021 1.5 TSI 150 pk
Beknopte specificaties Volkswagen Taigo 2021 1.5 TSI 150 pk
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | 6,1 l/100km |
| Massa leeg | 1.204 kg |
| L x B x H | 4.266 x 1.995 x 1.515 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 440 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,3 s |
| Topsnelheid | 212 km/u |
Specificaties Volkswagen Taigo 2021 1.5 TSI 150 pk
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | november 2021 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 4 jaar |
| Vanafprijs | € 38.840 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.498 cm³ |
| Bij | 5.000 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Vermogensrange | 70 tot 110 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.204 kg |
| L x B x H | 4.266 x 1.995 x 1.515 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 440 l |
| Bandenmaat | 205/55 R17 |
| Wielbasis | 2.554 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.200 kg |
| Tankinhoud | 40 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,1 l/100km |
| CO₂-emissie | 138 g/km |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,3 s |
| Topsnelheid | 212 km/u |