Toyota Proace verso
2016 - ...
Toyota Proace verso 2016 2.0 D-4D 145 pk
Alles wat je moet weten over de Toyota Proace verso 2016 2.0 D-4D 145 pk
Beknopte specificaties Toyota Proace verso 2016 2.0 D-4D 145 pk
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6AT (optie: 8AT) |
| Verbr. gecomb. | 6,7 l/100km |
| Massa leeg | 1.635 kg |
| L x B x H | 5.308 x 1.920 x 1.910 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 550 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 106 kW (145 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 12,6 s |
| Topsnelheid | 185 km/u |
Specificaties Toyota Proace verso 2016 2.0 D-4D 145 pk
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Transmissie | 6AT (optie: 8AT) |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | september 2016 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds september 2022 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 63.495 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 106 kW (145 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.997 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 2.000 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| Vermogensrange | 88 tot 130 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.635 kg |
| L x B x H | 5.308 x 1.920 x 1.910 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 550 l |
| Bandenmaat | 225/55 R17 |
| Wielbasis | 3.275 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.800 kg |
| Tankinhoud | 69 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,7 l/100km |
| CO₂-emissie | 185 g/km |
| Energielabel | D |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 12,6 s |
| Topsnelheid | 185 km/u |