Ssangyong Korando
2019 - ...
Ssangyong Korando 2019 1.5 T-GDI
Alles wat je moet weten over de Ssangyong Korando 2019 1.5 T-GDI
Beknopte specificaties Ssangyong Korando 2019 1.5 T-GDI
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen (optie 4WD) |
| Transmissie | 6MT (optie 6AT) |
| Verbr. gecomb. | 6,8 l/100km |
| Massa leeg | 1.405 kg |
| L x B x H | 4.450 x 1.870 x 1.620 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 551 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 191 km/u |
Specificaties Ssangyong Korando 2019 1.5 T-GDI
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 6MT (optie 6AT) |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | oktober 2019 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds december 2021 |
| Garantie | 5 jaar |
| Vanafprijs | € 36.213 |
| Bijzonderheden | Eind 2020 volgt ook een 100% elektrische versie. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen (optie 4WD) |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.497 cm³ |
| Bij | 5.000 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Vermogensrange | 100 tot 120 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.405 kg |
| L x B x H | 4.450 x 1.870 x 1.620 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 551 l |
| Bandenmaat | 215/65 R16 |
| Wielbasis | 2.675 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 50 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,8 l/100km |
| CO₂-emissie | 158 g/km |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 191 km/u |