Renault Scenic
2009 - 2016
Renault Scenic 2009 Energy dCi 110
Alles wat je moet weten over de Renault Scenic 2009 Energy dCi 110
Beknopte specificaties Renault Scenic 2009 Energy dCi 110
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT |
| Verbr. gecomb. | 4,1 l/100km |
| Massa leeg | 1.360 kg |
| L x B x H | 4.366 x 1.845 x 1.640 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 437 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 12,5 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Specificaties Renault Scenic 2009 Energy dCi 110
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Transmissie | 6MT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | mei 2009 |
| Laatste facelift | maart 2013 |
| Garantie | 2 jaar |
| Bijzonderheden | Deze Scénic was er ook als 17 cm langere Grand Scénic. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.461 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Vermogensrange | 81 tot 103 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.360 kg |
| L x B x H | 4.366 x 1.845 x 1.640 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 437 l |
| Bandenmaat | 205/50 R17 |
| Wielbasis | 2.702 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.300 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,1 l/100km |
| CO₂-emissie | 105 g/km |
| Energielabel | A |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 12,5 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |