Porsche Panamera Sport Turismo
2017 - ...
Porsche Panamera Sport Turismo 2017 Turbo S E-Hybrid
Alles wat je moet weten over de Porsche Panamera Sport Turismo 2017 Turbo S E-Hybrid
Beknopte specificaties Porsche Panamera Sport Turismo 2017 Turbo S E-Hybrid
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Aandrijving | 4WD |
| Elek. actieradius | 48 km |
| Capaciteit | 14 kWh kWh |
| Massa leeg | 2.340 kg |
| L x B x H | 5.049 x 1.937 x 1.432 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 425 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Systeemvermogen | 515 kW (700 pk) |
| Systeemkoppel | 870 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 3,2 s |
| Capaciteit | kWh |
Specificaties Porsche Panamera Sport Turismo 2017 Turbo S E-Hybrid
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Euro NCAP | niet getest |
| Transmissie | 8AT |
| Marktintroductie | augustus 2017 |
| Laatste facelift | augustus 2020 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 202.600 |
| Bijzonderheden | De Turbo S E-Hybrid bewijst hoe extreem een plug-in hybride kan zijn. |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Capaciteit | 14 kWh kWh |
| Capaciteit | kWh |
| Motortype | benzine-elektrisch, V8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ |
| Bij | 5.750 tpm |
| Bij | 2.100 tpm |
| Accu | lithium-ion |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Vermogensrange | 243 tot 515 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 2.340 kg |
| L x B x H | 5.049 x 1.937 x 1.432 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 425 l |
| Bandenmaat | 265/40 R20 |
| Wielbasis | 2.950 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 80 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 2,9 l/100km |
| CO₂-emissie | 65 g/km |
| Energielabel | A |
Prestaties
| Elek. actieradius | 48 km |
| Systeemvermogen | 515 kW (700 pk) |
| Systeemkoppel | 870 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 3,2 s |
| Topsnelheid | 315 km/u |