Opel Combo tour
2018 - ...
Opel Combo tour 2018 1.2 Turbo (131 pk)
Alles wat je moet weten over de Opel Combo tour 2018 1.2 Turbo (131 pk)
Beknopte specificaties Opel Combo tour 2018 1.2 Turbo (131 pk)
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 6,7 l/100km |
| Massa leeg | 1.410 kg |
| L x B x H | 4.403 x 1.848 x 1.841 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 980 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 186 km/u |
Specificaties Opel Combo tour 2018 1.2 Turbo (131 pk)
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | september 2018 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds januari 2022 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 28.903 |
| Bijzonderheden | De Opel Combo Tour is er ook als 35 cm langere 'L2' en als 7-zitter. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.199 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Vermogensrange | 56 tot 100 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.410 kg |
| L x B x H | 4.403 x 1.848 x 1.841 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 980 l |
| Bandenmaat | 205/60 R16 |
| Wielbasis | 2.785 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.150 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,7 l/100km |
| CO₂-emissie | 151 g/km |
| Energielabel | C |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 186 km/u |