Mini Clubman
2015 - ...
Mini Clubman 2015 John Cooper Works
Alles wat je moet weten over de Mini Clubman 2015 John Cooper Works
Beknopte specificaties Mini Clubman 2015 John Cooper Works
| Carrosserietype | 6-drs. stationwagen |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 7,4 l/100km |
| Massa leeg | 1.455 kg |
| L x B x H | 4.253 x 1.800 x 1.441 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 360 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 225 kW (306 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 4,9 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Mini Clubman 2015 John Cooper Works
Algemeen
| Carrosserietype | 6-drs. stationwagen |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | juli 2015 |
| Laatste facelift | januari 2018 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 55.890 |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 225 kW (306 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.998 cm³ |
| Bij | 5.000 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Vermogensrange | 75 tot 225 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.455 kg |
| L x B x H | 4.253 x 1.800 x 1.441 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 360 l |
| Bandenmaat | 225/40 R18 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 48 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 7,4 l/100km |
| CO₂-emissie | 169 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 4,9 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |