Mini Clubman
2015 - ...
Mini Clubman 2015 Cooper D
Alles wat je moet weten over de Mini Clubman 2015 Cooper D
Beknopte specificaties Mini Clubman 2015 Cooper D
| Carrosserietype | 6-drs. stationwagen |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT (optie 7AT) |
| Verbr. gecomb. | 4,4 l/100km |
| Massa leeg | 1.470 kg |
| L x B x H | 4.253 x 1.800 x 1.441 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 360 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,6 s |
| Topsnelheid | 212 km/u |
Specificaties Mini Clubman 2015 Cooper D
Algemeen
| Carrosserietype | 6-drs. stationwagen |
| Transmissie | 6MT (optie 7AT) |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | juli 2015 |
| Laatste facelift | januari 2018 |
| Niet meer leverbaar | sinds juni 2022 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 37.390 |
| Bijzonderheden | in tegenstelling tot de 3- en 5-drs. MINI is de Clubman nog wel leverbaar met dieselmotoren. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.995 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Vermogensrange | 75 tot 225 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.470 kg |
| L x B x H | 4.253 x 1.800 x 1.441 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 360 l |
| Bandenmaat | 205/55 R16 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.300 kg |
| Tankinhoud | 48 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,4 l/100km |
| CO₂-emissie | 114 g/km |
| Energielabel | F |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,6 s |
| Topsnelheid | 212 km/u |