Mercedes Cls klasse shooting brake
2014 - ...
Mercedes Cls klasse shooting brake 2014 CLS 500 BlueTEC
Alles wat je moet weten over de Mercedes Cls klasse shooting brake 2014 CLS 500 BlueTEC
Beknopte specificaties Mercedes Cls klasse shooting brake 2014 CLS 500 BlueTEC
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 9AT |
| Verbr. gecomb. | 8,8 l/100km |
| Massa leeg | 1.955 kg |
| L x B x H | 4.956 x 1.881 x 1.416 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 590 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Max. vermogen | 300 kW (408 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 4,9 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Mercedes Cls klasse shooting brake 2014 CLS 500 BlueTEC
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Transmissie | 9AT |
| Euro NCAP | niet getest |
| Marktintroductie | augustus 2012 |
| Laatste facelift | juli 2014 |
| Garantie | 2 jaar |
| Bijzonderheden | Ook de CLS 500 is leverbaar met 4MATIC-vierwielaandrijving. |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 300 kW (408 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Motortype | benzine, V8 |
| Cilinderinhoud | 4.663 cm³ |
| Bij | 5.000 tpm |
| Bij | 1.600 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Vermogensrange | 245 tot 430 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.955 kg |
| L x B x H | 4.956 x 1.881 x 1.416 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 590 l |
| Bandenmaat | 255/40 R18 |
| Wielbasis | 2.874 mm |
| Max. aanh. gew. | 2.100 kg |
| Tankinhoud | 59 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 8,8 l/100km |
| CO₂-emissie | 205 g/km |
| Energielabel | D |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 4,9 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |