Mercedes benz Cls klasse
2018 - ...
Mercedes benz Cls klasse 2018 AMG CLS 53 4Matic+
Alles wat je moet weten over de Mercedes benz Cls klasse 2018 AMG CLS 53 4Matic+
Beknopte specificaties Mercedes benz Cls klasse 2018 AMG CLS 53 4Matic+
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 9AT |
| Verbr. gecomb. | 9,2 l/100km |
| Massa leeg | 1.880 kg |
| L x B x H | 4.988 x 1.890 x 1.435 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 570 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 320 kW (435 pk) |
| Max. koppel | 520 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 4,5 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Mercedes benz Cls klasse 2018 AMG CLS 53 4Matic+
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. sedan |
| Transmissie | 9AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | augustus 2018 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 130.310 |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 320 kW (435 pk) |
| Max. koppel | 520 Nm |
| Motortype | benzine, 6-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 2.999 cm³ |
| Bij | 6.100 tpm |
| Bij | 1.800 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Vermogensrange | 143 tot 320 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.880 kg |
| L x B x H | 4.988 x 1.890 x 1.435 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 570 l |
| Bandenmaat | 245/40 R19 |
| Wielbasis | 2.939 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.900 kg |
| Tankinhoud | 80 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 9,2 l/100km |
| CO₂-emissie | 210 g/km |
| Energielabel | E |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 4,5 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |