Land rover Range rover evoque convertible
2016 - ...
Land rover Range rover evoque convertible 2016 2.0 Si4
Alles wat je moet weten over de Land rover Range rover evoque convertible 2016 2.0 Si4
Beknopte specificaties Land rover Range rover evoque convertible 2016 2.0 Si4
| Carrosserietype | 3-drs. cabriolet |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 9AT |
| Verbr. gecomb. | 8,2 l/100km |
| Massa leeg | 1.936 kg |
| L x B x H | 4.370 x 1.980 x 1.605 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 251 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 177 kW (240 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,6 s |
| Topsnelheid | 209 km/u |
Specificaties Land rover Range rover evoque convertible 2016 2.0 Si4
Algemeen
| Carrosserietype | 3-drs. cabriolet |
| Transmissie | 9AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | 2016 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 89.340 |
| Bijzonderheden | De Evoque Convertible is louter leverbaar in combinatie met automaat en 4WD. |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 177 kW (240 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.999 cm³ |
| Bij | 5.800 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Vermogensrange | 110 tot 177 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.936 kg |
| L x B x H | 4.370 x 1.980 x 1.605 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 251 l |
| Bandenmaat | 235/60 R18 |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 54 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 8,2 l/100km |
| CO₂-emissie | 185 g/km |
| Energielabel | F |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,6 s |
| Topsnelheid | 209 km/u |