Land rover Discovery sport
2014 - ...
Land rover Discovery sport 2014 eD4
Alles wat je moet weten over de Land rover Discovery sport 2014 eD4
Beknopte specificaties Land rover Discovery sport 2014 eD4
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | MT6 |
| Verbr. gecomb. | 4,7 l/100km |
| Massa leeg | 1.732 kg |
| L x B x H | 4.599 x 2.069 x 1.724 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 981 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 11,2 s |
| Topsnelheid | 182 km/u |
Specificaties Land rover Discovery sport 2014 eD4
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | MT6 |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | januari 2015 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds mei 2019 |
| Garantie | 3 jaar |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.999 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Vermogensrange | 110 tot 213 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.732 kg |
| L x B x H | 4.599 x 2.069 x 1.724 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 981 l |
| Bandenmaat | 225/65 R17 |
| Wielbasis | 2.741 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.800 kg |
| Tankinhoud | 70 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,7 l/100km |
| CO₂-emissie | 123 g/km |
| Energielabel | D |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 11,2 s |
| Topsnelheid | 182 km/u |