Lamborghini Sian
2020 - ...
Lamborghini Sian 2020 V12 Hybrid
Alles wat je moet weten over de Lamborghini Sian 2020 V12 Hybrid
Beknopte specificaties Lamborghini Sian 2020 V12 Hybrid
| Carrosserietype | 2-drs. coupé |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | l/100km |
| Massa leeg | kg |
| L x B x H | 4.980 x 2.101 x 1.136 mm |
| Inh. bag. ruimte. | l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Systeemvermogen | 602 kW (819 pk) |
| Systeemkoppel | 720 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 2,8 s |
| Topsnelheid | 350 km/u |
Specificaties Lamborghini Sian 2020 V12 Hybrid
Algemeen
| Carrosserietype | 2-drs. coupé |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | niet getest |
| Marktintroductie | maart 2020 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 2 jaar |
| Bijzonderheden | Van de zeer exotische Lamborghini Sián FKP 37 worden slechts 63 exemplaren gebouwd. |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Motortype | benzine, V12 |
| Cilinderinhoud | 6.498 cm³ |
| Bij | 8.500 tpm |
| Bij | 6.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Vermogensrange | alleen 602 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | kg |
| L x B x H | 4.980 x 2.101 x 1.136 mm |
| Inh. bag. ruimte. | l |
| Bandenmaat | 255/30 R20 / 355/25 R21 |
| Wielbasis | 2.700 mm |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | l/100km |
Prestaties
| Systeemvermogen | 602 kW (819 pk) |
| Systeemkoppel | 720 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 2,8 s |
| Topsnelheid | 350 km/u |