Jeep Cherokee
2014 - ...
Jeep Cherokee 2014 3.2 V6
Alles wat je moet weten over de Jeep Cherokee 2014 3.2 V6
Beknopte specificaties Jeep Cherokee 2014 3.2 V6
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 9AT |
| Verbr. gecomb. | 9,6 l/100km |
| Massa leeg | 2.036 kg |
| L x B x H | 4.626 x 1.904 x 1.722 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 591 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 315 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,4 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Specificaties Jeep Cherokee 2014 3.2 V6
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 9AT |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | april 2014 |
| Laatste facelift | september 2018 |
| Niet meer leverbaar | sinds januari 2019 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 85.790 |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 315 Nm |
| Motortype | benzine, V6 |
| Cilinderinhoud | 3.239 cm³ |
| Bij | 6.500 tpm |
| Bij | 4.300 tpm |
| Automaat | |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Vermogensrange | 136 tot 147 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 2.036 kg |
| L x B x H | 4.626 x 1.904 x 1.722 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 591 l |
| Bandenmaat | 225/55 R18 |
| Wielbasis | 2.719 mm |
| Max. aanh. gew. | 2.200 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 9,6 l/100km |
| CO₂-emissie | 236 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,4 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |