Jaecoo Jaecoo7
2025 - ...
Jaecoo Jaecoo7 2025 SHS
Alles wat je moet weten over de Jaecoo Jaecoo7 2025 SHS
Beknopte specificaties Jaecoo Jaecoo7 2025 SHS
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Elek. actieradius | A km |
| Capaciteit | 18,3 kWh |
| Massa leeg | 1.795 kg |
| L x B x H | 4.500 x 1.865 x 1.670 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 500 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Systeemvermogen | 255 kW (347 pk) |
| Systeemkoppel | 525 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,5 s |
| Capaciteit | kWh |
Specificaties Jaecoo Jaecoo7 2025 SHS
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Transmissie | vaste overbrenging |
| Marktintroductie | augustus 2025 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 7 jaar |
| Vanafprijs | € 37.900 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Capaciteit | 18,3 kWh |
| Capaciteit | kWh |
| Motortype | benzine-elektrisch, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.499 cm³ |
| Bij | 5.200 tpm |
| Bij | 2.500 tpm |
| Accu | lithium-ion |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Laadtijd bij 220V | 1:00 uur |
| Vermogensrange | alleen 255 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.795 kg |
| L x B x H | 4.500 x 1.865 x 1.670 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 500 l |
| Bandenmaat | 235/50 R19 |
| Wielbasis | 2.672 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 0,7 l/100km |
| CO₂-emissie | 23 g/km |
| Energielabel | A |
Prestaties
| Elek. actieradius | A km |
| Systeemvermogen | 255 kW (347 pk) |
| Systeemkoppel | 525 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,5 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |