Citroen C3 aircross
2017 - ...
Citroen C3 aircross 2017 PureTech 82
Alles wat je moet weten over de Citroen C3 aircross 2017 PureTech 82
Beknopte specificaties Citroen C3 aircross 2017 PureTech 82
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 5MT |
| Verbr. gecomb. | 5,0 l/100km |
| Massa leeg | 1.063 kg |
| L x B x H | 4.154 x 1.740 x 1.637 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 410 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 14,1 s |
| Topsnelheid | 163 km/u |
Specificaties Citroen C3 aircross 2017 PureTech 82
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 5MT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | november 2017 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds januari 2020 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 19.990 |
| Bijzonderheden | De hoogpotige C3 Aircross is de opvolger van de C3 Picasso. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.199 cm³ |
| Bij | 5.750 tpm |
| Bij | 2.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Vermogensrange | 60 tot 96 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.063 kg |
| L x B x H | 4.154 x 1.740 x 1.637 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 410 l |
| Bandenmaat | 195/60 R16 |
| Wielbasis | 2.604 mm |
| Max. aanh. gew. | 650 kg |
| Tankinhoud | 45 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,0 l/100km |
| CO₂-emissie | 118 g/km |
| Energielabel | D |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 14,1 s |
| Topsnelheid | 163 km/u |