Cadillac Xt4
2021 - ...
Cadillac Xt4 2021 350T AWD
Alles wat je moet weten over de Cadillac Xt4 2021 350T AWD
Beknopte specificaties Cadillac Xt4 2021 350T AWD
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 9AT |
| Verbr. gecomb. | 9,3 l/100km |
| Massa leeg | 1.832 kg |
| L x B x H | 4.593 x 1.881 x 1.612 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 637 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Max. vermogen | 169 kW (230 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,3 s |
| Topsnelheid | 210 km/u |
Specificaties Cadillac Xt4 2021 350T AWD
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 9AT |
| Euro NCAP | niet getest |
| Marktintroductie | juni 2021 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € prijs op aanvraag |
| Bijzonderheden | De Cadillac XT4 is in Nederland leverbaar vanaf ongeveer 69.900 euro. |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 169 kW (230 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.998 cm³ |
| Bij | 5.000 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | schijven |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Vermogensrange | 128 tot 169 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.832 kg |
| L x B x H | 4.593 x 1.881 x 1.612 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 637 l |
| Bandenmaat | 235/55 R18 |
| Wielbasis | 2.779 mm |
| Max. aanh. gew. | 2.000 kg |
| Tankinhoud | 62 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 9,3 l/100km |
| CO₂-emissie | 213 g/km |
| Energielabel | E |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,3 s |
| Topsnelheid | 210 km/u |