Audi A6 avant
2025 - ...
Audi A6 avant 2025 TFSI
Alles wat je moet weten over de Audi A6 avant 2025 TFSI
Beknopte specificaties Audi A6 avant 2025 TFSI
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | 7,1 l/100km |
| Massa leeg | 1.765 kg |
| L x B x H | 4.999 x 1.875 x 1.472 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 503 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 7,9 s |
| Topsnelheid | 240 km/u |
Specificaties Audi A6 avant 2025 TFSI
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | maart 2025 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 4 jaar |
| Vanafprijs | € 69.990 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.984 cm³ |
| Bij | 4.300 tpm |
| Bij | 2.000 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 12,3 m |
| Vermogensrange | 150 tot 270 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.765 kg |
| L x B x H | 4.999 x 1.875 x 1.472 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 503 l |
| Bandenmaat | 225/60 R17 |
| Wielbasis | 2.923 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.800 kg |
| Tankinhoud | 61 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 7,1 l/100km |
| CO₂-emissie | 161 g/km |
| Energielabel | D |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 7,9 s |
| Topsnelheid | 240 km/u |