Audi A5 cabriolet
2017 - ...
Audi A5 cabriolet 2017 S5
Alles wat je moet weten over de Audi A5 cabriolet 2017 S5
Beknopte specificaties Audi A5 cabriolet 2017 S5
| Carrosserietype | 2-drs. cabriolet |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 6,4 l/100km |
| Massa leeg | 1.915 kg |
| L x B x H | 4.673 x 1.846 x 1.383 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 320 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 260 kW (354 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 5,1 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Audi A5 cabriolet 2017 S5
Algemeen
| Carrosserietype | 2-drs. cabriolet |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | maart 2017 |
| Laatste facelift | september 2019 |
| Niet meer leverbaar | sinds augustus 2018 |
| Garantie | 2 jaar |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 260 kW (354 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Motortype | benzine, V6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cm³ |
| Bij | 5.400 tpm |
| Bij | 1.370 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| Vermogensrange | 140 tot 260 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.915 kg |
| L x B x H | 4.673 x 1.846 x 1.383 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 320 l |
| Bandenmaat | 245/45 R18 |
| Wielbasis | 2.765 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.900 kg |
| Tankinhoud | 54 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,4 l/100km |
| CO₂-emissie | 179 g/km |
| Energielabel | F |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 5,1 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |