Alfa romeo Tonale
2022 - ...
Alfa romeo Tonale 2022 1.5T Hybrid 130
Alles wat je moet weten over de Alfa romeo Tonale 2022 1.5T Hybrid 130
Beknopte specificaties Alfa romeo Tonale 2022 1.5T Hybrid 130
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | 5,9 l/100km |
| Massa leeg | 1.500 kg |
| L x B x H | 4.528 x 1.841 x 1.601 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 500 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Systeemvermogen | 96 kW (130 pk) |
| Systeemkoppel | 240 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 9,6 s |
| Topsnelheid | 195 km/u |
Specificaties Alfa romeo Tonale 2022 1.5T Hybrid 130
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | mei 2022 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 8 jaar |
| Vanafprijs | € 42.000 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Motortype | benzine-elektrisch, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.469 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Vermogensrange | 96 tot 206 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.500 kg |
| L x B x H | 4.528 x 1.841 x 1.601 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 500 l |
| Bandenmaat | 235/50 R18 |
| Wielbasis | 2.636 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 55 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,9 l/100km |
| CO₂-emissie | 134 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Systeemvermogen | 96 kW (130 pk) |
| Systeemkoppel | 240 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 9,6 s |
| Topsnelheid | 195 km/u |