Volkswagen Caddy combi
2015 - ...
Volkswagen Caddy combi 2015 2.0 TDI 75 pk
Alles wat je moet weten over de Volkswagen Caddy combi 2015 2.0 TDI 75 pk
Beknopte specificaties Volkswagen Caddy combi 2015 2.0 TDI 75 pk
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 5MT |
| Verbr. gecomb. | 4,8 l/100km |
| Massa leeg | 1.473 kg |
| L x B x H | 4.506 x 1.793 x 1.822 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 750 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 225 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 17,6 s |
| Topsnelheid | 152 km/u |
Specificaties Volkswagen Caddy combi 2015 2.0 TDI 75 pk
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Transmissie | 5MT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | juni 2015 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 34.140 |
| Bijzonderheden | De Caddy Combi is de personenwagenversie van de Caddy-bedrijfswagen. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 225 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.968 cm³ |
| Bij | 2.400 tpm |
| Bij | 1.200 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Vermogensrange | 55 tot 96 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.473 kg |
| L x B x H | 4.506 x 1.793 x 1.822 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 750 l |
| Bandenmaat | 195/65 R15 |
| Wielbasis | 2.682 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.150 kg |
| Tankinhoud | 55 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,8 l/100km |
| CO₂-emissie | 116 g/km |
| Energielabel | F |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 17,6 s |
| Topsnelheid | 152 km/u |