Renault Scenic
2016 - ...
Renault Scenic 2016 TCe 115
Alles wat je moet weten over de Renault Scenic 2016 TCe 115
Beknopte specificaties Renault Scenic 2016 TCe 115
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT |
| Verbr. gecomb. | 4,8 l/100km |
| Massa leeg | 1.537 kg |
| L x B x H | 4.406 x 1.866 x 1.653 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 506 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 85 kW (115 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 11 s |
| Topsnelheid | 193 km/u |
Specificaties Renault Scenic 2016 TCe 115
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Transmissie | 6MT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | oktober 2016 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 29.190 |
| Bijzonderheden | Ook leverbaar als 23 cm langere Grand Scénic. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 85 kW (115 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.330 cm³ |
| Bij | 4.500 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Vermogensrange | 85 tot 120 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.537 kg |
| L x B x H | 4.406 x 1.866 x 1.653 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 506 l |
| Bandenmaat | 196/55 R20 |
| Wielbasis | 2.702 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.800 kg |
| Tankinhoud | 50 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,8 l/100km |
| CO₂-emissie | 133 g/km |
| Energielabel | C |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 11 s |
| Topsnelheid | 193 km/u |