Opel Mokka
2020 - ...
Opel Mokka 2020 1.2 Turbo Hybrid (145 pk)
Alles wat je moet weten over de Opel Mokka 2020 1.2 Turbo Hybrid (145 pk)
Beknopte specificaties Opel Mokka 2020 1.2 Turbo Hybrid (145 pk)
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6AT |
| Verbr. gecomb. | 4,8 l/100km |
| Massa leeg | 1.290 kg |
| L x B x H | 4.151 x 1.790 x 1.523 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 350 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 110 kW (145 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 9,1 s |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Specificaties Opel Mokka 2020 1.2 Turbo Hybrid (145 pk)
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 6AT |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | oktober 2020 |
| Laatste facelift | oktober 2024 |
| Garantie | 8 jaar |
| Vanafprijs | € 31.999 |
| Bijzonderheden | Deze motor is voorzien van mild hybrid-technologie. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 110 kW (145 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.199 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Vermogensrange | 96 tot 207 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.290 kg |
| L x B x H | 4.151 x 1.790 x 1.523 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 350 l |
| Bandenmaat | 215/60 R17 |
| Wielbasis | 2.557 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.100 kg |
| Tankinhoud | 41 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,8 l/100km |
| CO₂-emissie | 108 g/km |
| Energielabel | C |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 9,1 s |
| Topsnelheid | 200 km/u |