Opel Crossland x
2017 - 2018
Opel Crossland x 2017 1.6 CDTI 120 pk
Alles wat je moet weten over de Opel Crossland x 2017 1.6 CDTI 120 pk
Beknopte specificaties Opel Crossland x 2017 1.6 CDTI 120 pk
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6AT |
| Verbr. gecomb. | 4,4 l/100km |
| Massa leeg | 1.219 kg |
| L x B x H | 4.212 x 1.825 x 1.605 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 410 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 13,1 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Specificaties Opel Crossland x 2017 1.6 CDTI 120 pk
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. MPV |
| Transmissie | 6AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | maart 2017 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds mei 2018 |
| Garantie | 2 jaar |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.560 cm³ |
| Bij | 3.500 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Vermogensrange | 60 tot 88 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.219 kg |
| L x B x H | 4.212 x 1.825 x 1.605 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 410 l |
| Bandenmaat | 195/60 R16 |
| Wielbasis | 2.604 mm |
| Max. aanh. gew. | 870 kg |
| Tankinhoud | 45 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,4 l/100km |
| CO₂-emissie | 115 g/km |
| Energielabel | E |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 13,1 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |